Підприємство

виробництво заморожених напівфабрикатів

Підприємство «Чудо-Піч» - виробник заморожених хлібобулочних та кондитерських виробів для випічки

«Чудо-Піч» – німецько-українське підприємство з виробництва заморожених виробів з листкового, листково-дріжджового та дріжджового тіста з різноманітними начинками, заморожених кондитерських і хлібобулочних виробів. (Детальніше про продукцію дивіться на сторінці «Продукція».)

На ринку України «Чудо-Піч» з 2004 року. Підприємство має широку франчайзингову мережу по реалізації заморожених виробів шляхом випічки їх в місцях продажу, а також реалізує свою продукцію, як у великих мережах супермаркетів, так і в різноманітних торгівельних закладах: магазинах, кафе, кіосках.

Сучасне підприємство – шлях до успіху!

Наше підприємство має в своєму розпорядженні всі необхідні виробничі потужності для виробництва заморожених виробів:

  • більше 5000 кв.м. виробничих, складських, допоміжних приміщень;
  • володіє всією необхідною інфраструктурою;
  • оснащене сучасним обладнанням (камери шокової заморозки, холодильні камери, розкатувальні машини, тістомісильні машини і т.д.).
  • виробництво заморожених круасанів
    реалізація продукції

    Особливість ТМ «Чудо-Піч» полягає в тому, що для начинок у заморожених виробах використовуються лише якісні продукти. На заводі є овочеві, м'ясні та гастрономічні цехи. Всі інградієнти для виробництва продукції підприємство закуповує у постійних і перевірених постачальників, що підтверджуються відповідними сертифікатами якості. Усе це піддається подальшій обробці в цехах. У підсумку наші покупці отримують свої улюблені начинки, що робить вироби ще смачнішими.

    На підприємстві впроваджена система управління безпекою виробництва харчових продуктів, що дозволяє простежувати виготовлення заморожених виробів на всіх етапах технологічного процесу – від приймання сировини до відвантаження готового товару. Заморожені вироби, упаковані в гофрокартонні ящики, доставляються по Україні до точки продажу через широку мережу дистриб’юторських центрів нашого підприємства.